NASA’nın ortak şirketi: “İtiraf ediyoruz uzaylılar aramızda yaşıyor”

NASA’nın ortak olduğu şirketlerden biri olan Bigelow Aerospace, NASA için uzay istasyonu inşaa etmekte. 2016’da bir uzay istasyonu inşa edip NASA’ya teslim eden Bigelow Aerospace, 2020’de çok daha büyük bir uzay istasyonunu NASA’ya teslim edecek. İşte NASA için bu kadar önemli iş ortağı bir şirketin CEO’su 73 yaşındaki ünlü işadamı Robert Bigelow, CBS TV kanalından Lara Logan’ın özel yaptığı röportajda dünyayı şok edecek açıklamalarda bulundu: Uzaylılar dünyamıza binlerce yıldır gelmiştir, gelmekte ama daha önemlisi insan bedenine bir şekilde adapte olup bazı insanların içinde yaşamakta, aramızda yaşamaktalar. Uzaylılar aramızda yaşıyor, onları görmek için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Burnumuzun dibindeler, ben buna kesinlikle inanıyorum. dedi.

Bigelow Aerospace şirketinin ve Budget Suites oteller zincirinin kurucu sahibi; halka açık bir TV programında uzaylıların var olduğunun hatta aramızda yaşadığının söylenmesinin riskli olup olmayacağı ile ilgili soruya bu durumdan artık korkmadığını belirtti. Robert Bigelow şöyle konuştu: Bu konuya Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki herhangi bir kişiden çok daha fazla para harcadım ve dünya dışı varlıkların gezegenimizde aramızda yaşadığına eminim, biliyorum.

ABD hükümeti’nin ve dünyanın dört bir yanındaki diğer bazı hükümetlerin bunu bildiğini ama gizli kalmalarının işlerine geldiğini, hep örtbas edildiğini belirten Bigelow bu örtbasın 3 sebebinin olduğunu açıkladı:
1. Yönetimlerde içinde uzaylı olan insanların olması.
2. Uzaylıların aramızda yaşadığı bilinirse dünyadaki tüm dinlerin çökeceği korkusu ve bundan zararlı çıkacaklarını bilen hala ortaçağdaki gibi güçlü din adamlarının nüfuz, maddi, manevi güç çıkarları ve onları kullanan siyasilerin güç kaybına uğrayacak olmaları korkusu.
3. Dünyada devletlerin hukukun üstünlüğü konusunu artık insanlara kabul ettiremeyecek olma ve dolayısıyla hukuğun çökecek oluşu korkusu.

Kaynaklar: CBS, Bigelow Aerospace, independent.co.uk, disclose.tv