Kanada eski savunma bakanı:”4 tür uzaylı geldi fakat onları vurduk”

paylasmag.com - Haber Magazin Paylaşım sitesi

1963-67 arasında Kanada hükümetinde savunma bakanı olarak görev yapmış, daha sonraki yıllarda da ulaştırma bakanlığı yapmış olan Paul Hellyer, uzaylılarla ilgili şok bir açıklama yaptı. Geçmişte resmi makamlar tarafından yalanlanan uzaylılar konusunda ilk defa bir bakan, hem de bir savunma bakanı “4 tür uzaylı geldi fakat onları vurduk. Uzaylıların temasını örtbas etmek için ABD ve Kanada trilyonlarca dolar harcandı” dedi.

Russia Today’e röportaj veren Hellyer, “Artık hayatımın son günleri, bu gerçekleri paylaşmanın zamanı geldi, korkum yok. Uzaydan, farklı yıldız sistemlerinden, Andromeda galaksisinden hatta ziyaretçiler geldi, hatta bize gelmeden önce son durak olarak kullandıkları Satürn’ün Ay’ındaki üsden gelen tür de oldu. Gezegenimizin gidişatı konusunda bizi uyardılar ve bize yardım teklif ettiler. Biz ise buna rağmen onları tehdit olarak gördük ve önce ateş açıp sonra soru sorma taktiğini izledik” dedi.

Hellyer “Bu türlerden oluşan bir federasyon var ve kuralları var, bu kurallardan biri: davet edilmedikçe işlerimize müdahale etmemek” dedi. Ve iddia etti “ABD’nin “siyah projeler” olarak adlandırdığı milyarlarca dolar harcadığı bir projesi var, bu proje sadece ve sadece Dünya’ya gelen uzaylıları gizlemek, ve uzaylıların varlığını insanlardan gizlemek için uğraşıları kapsıyor. Ve bunu sadece ABD çapında değil dünya çapında dünya hükümetlerine baskı olarak da uyguluyarak yapıyor.

Hellyer: “Bugün kullandığımız çok şeyi onlardan aldık”

Eski savunma bakanına göre uzaylılar binlerce yıldır en az 4 uzaylı türü Dünya’yı ziyaret ediyorlar ve üst düzey yetkililerle görüşmeler yapıyorlar. Mısır uygarlığını yaratmaktan tutun da, şu an kullandığımız teknolojileri yaratanlar da uzaylılar. Şu an ulaştırıldığımız teknoloji seviyesi bizim başımızı döndürse de, onların teknoloji seviyesi bize verdiklerinden çok çok daha ilerde ışık yılları ilerde bir seviyede.

Hellyer: “İşte bunun için Samsung Galaxy deniyor”

Kanada’nın eski savunma bakanı Hellyer’e göre: “Uzaylılar, eski dönemlerde savaşları durdurursak bize daha fazla bilgi vereceklerdi. Uzaylılar atom bombasını ve hidrojen bombasını gördüklerinde evrene büyük bir tehdit olduğumuza karar verdiler. Soğuk savaş bittiğindenberi, yani Dünya’yı nükleer bombalarla yoketme tehlikesi bittiğinden beri uzaylılar bize yaşamak için daha iyi yollar öğretmek ister gibi görünüyor. Yine de, kendilerini ifşa ettikleri takdirde daha fazla yardımda bulunmaktan ve insanın tehlikeli davranışlarından çekiniyorlar.

Hellyer: “Barış içinde gidersek onlardan çok daha fazla teknoloji alabiliriz”

Kaynak: Russia Today