Ateşi bulan adam – Sonunda kadını ateşlemenin yöntemini keşfeden dünya tarihindeki ilk erkek

George Simpleton adında Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan, evli, 38 yaşında bir adam dün gece insanlık için büyük bir keşifte bulundu. İnsan türünün dişisi, kadınlar tarafından bilinen ama yüz binlerce yıldır nedense erkek insan türü tarafından bilinmeyen, aslında sır olarak saklanmamasına rağmen bir türlü bulunamayan çok basit bir yöntemin bulan Geroge Simpleton tarihe geçerken. Soyadının anlamında olduğu gibi çok basit (simple) yöntemi bulmanın zafer sarhoşluğu içerisinde. Hatta bu keşfini bir kitap yazarak tüm erkek insan türüne de anlatmayı, detaylarını ve sonuçlarını paylaşmayı ve tabii ki dolayısıyla para kazanmayı da umuyor. Ama biz onun kitabını da tanıtacağımıza söz vererek bu insani keşfin haberini vermek istedik. Ki insanlar hemen bu haftasonundan itibaren faydalanmaya başlasınlar.

Gerisini George kendisi anlatsın:

“Akşam olunca acıktık ve ben Çin lokantasından iki kişilik yemek siparişi verdim. Önümüzdeki byük sehpada yemeğimizi yedikten sonra saat 21:00 civarında ne yazık ki başkanımız olan şahıs, Donald Trump televizyonda ekrana çıktı. Ben normalde televizyona yumruk atmadan o herifi izlemeye tahammül edemiyorum, dolayısıyla hemen sehpadaki Çin yemekleri artıklarını, kutuları, çöpleri topladım ve mutfağa kaçtım. Mutfakta yemeklerin geri kalanını temizledim, yan tarafta kirli bulaşıklar da vardı. Nedense daha önce hiç yapmadığım bir şeyi yaptım, o bulaşıkları da dahil ederek tüm bulaşıkları yıkadım. Mutfak tezgahını bir güzel temizledim, musluğu bile parlattım. Epeyce oyalandıktan sonra, mutfağı pırıl pırıl yaptıktan sonra salona geçtim. Eşim üst kata yatak odasına geçmişti bile. Benim de uykum geldi ben de gittim yattım uyuduk.

Sabah her zamanki gibi eşim erken uyanmış ve boklu köpeğimiz kakasını yapsın diye dışarı çıkarmıştı. Kısa bir süre eve girdiğini ve mutfak kapısını açtığını duydum. Birkaç dakika sonra merdivenlerden çıktığını, gardrobu açıp bişeyler aradığını duydum ve sonrasında artık kulak duyum değil başka duyularım da bir şeyler duymaya başladı. Bolca dudak, hem de ateşli dudak darbesiyle vücudumun alt yarısının tüm hücrelerine ateşli darbeler yedim. Artık sonum kötüydü belli. Diri diri yakılacaktım. Ve cidden yaklaşık iki saat sonra artık diri diri yakılmış, Nirvana’ya, Vezüv’e, Etna’ya bilimum lavlı her yere ulaşmış bir adamdım. Hayatımda ilk defa bu kadar acı çektim, bu kadar uçuşlar yaşadım.

Yeryüzüne döndüğümde gördüğüm manzara şuydu: Etna yanardağının volkan ağzına kadar gitmiş de oradan lavlara eğilip bakmış da yüzü kızarmış, yanmış ama bir o kadar da kimsenin göremediği o doruğun içini dışını görmenin mutluluğuna ermiş bir kaşif gibi, mutlu, huzurlu, ermiş, olmuş, bitmiş, hatta sıcaklıktan biraz pişmiş, nur topu gibi bir yüzü doğmuş eşim.

Korktum,çünkü onu daha önce hiç böyle görmemiştim. Ayağa kalkmaya çalıştım, bir kaaç denemeden sonra kalktığımda, onun en sexy iç çamaşırlarını görünce sabahki gardrob karıştırma sesini de anlamış oldum. Ama asıl farkındalığa varmam onun gözlerini açıp bana dünyanın en güzel gülümsemesiyle “Nerden nasıl niye niçin mutfağı temizledin diye sormayacağım ama bir kerelik bile olsa çok güzeldi canım erkeğim”diyerek yataktan kalkıp banyoya giderken John Wayne edasıyla ilginç yavaşlıkta yeni yürüyüş stiline bakakalırken, kafamdaki ampül yandı. Ben bir şey keşfetmiştim. Ve ben biraz önceki dünya tarihinin en ateşli sevişmesinden daha büyük bir tatminle bahçeye çıktım ve ağaçlara, dağlara, doğaya baktım. Artık ben de bir mucittim, dünyanın tepesindeydim sanki. Hiçbir erkeğin bilmediği bir şeyi keşfetmiştim. Bu yöntemi acaba tüm erkeklere söylemeli miydim? Evet evliyim, bekar olsam söylemezdim tüm kadınları tek bir hareketle dünyanın en azgın kadını haline getirebilirdim, yöntemi keşfetmiştim. Ama evliyim ve bunu paylaşabilirim, en iyisi keşfimi, sırrımı anlatan bir kitap yazayım diye düşünmeye başladım.”

Dünyadaki icatların çoğu mucitlerin “tuhaf” buldukları ve “bu çok tuhaf” dedikleri anlarda icat edilmiştir. Sanıldığı gibi “evreka evreka”anlarında değil. Farkında olmadan keşfedilmiştir. George Simpleton’u keşfi için kutluyoruz.